• 07-24 Hizmetinizdeyiz Sizin için buradayız...
  • +90 534 022 40 52 info@tuzlasutesisatcisi.gen.tr

SIHHİ SU TESİSATI

HomeSIHHİ SU TESİSATI

 

Su tesisatlarınızda hatalı işçilik var veya tesisatınız demir boru ise çürümesinden dolayı sızıntılar meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda Elit Tesisat olarak firmamız her türlü su kaçağını bulup tamir etmektedir.

Evinizde veya işyerinizde yapılacak su tesisatı tamir çalışmasında temiz ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Yapılan tamir işlerine de beş yıl garanti vermekteyiz.

Su tesisat boruları, il dağıtım şebekesinden gelen suyu yemeklerimize katacağımız, banyo yapacağımız mekanlara taşır. Bu suların muhteviyatı eğer dağıtım şebekesinden çıktığı gibi olmazsa, bunun sebebi bina içindeki su tesisat sistemidir.

Eğer binanızda su deposu varsa suyun kirlenmesinde birinci etkendir. Çünkü çoğu su deposu periyodik bakımdan geçmemektedir. Halbuki su depoları her yıl mutlaka temizlenmeli ve içine herhangi bir yabancı madde girmeyecek şekilde izole edilmelidirler.

Su deposu içinde bulunan su en geç ayda bir kere değiştirilmelidir. Bunu yapmak için dışarıdan gelen su kapatılıp depo içindeki su bitene kadar hidrofor çalıştırılmalıdır.

Depoya dışarıdan su sızması önlenmelidir. Bu da suyun kirlenmesi için bir sebeptir. Depolardaki suyun kirlenmesi yüzünden zehirlenmeler olabilmektedir.

Telif Hakkı © 2019

Buraya Tıkla - WhatsApp'tan Mesaj Gönder!