• 07-24 Hizmetinizdeyiz Sizin için buradayız...
  • +90 534 022 40 52 info@tuzlasutesisatcisi.gen.tr

KOMBİ BAKIMI

HomeKOMBİ BAKIMI

 

Doğalgaz yakıt giderlerinizi % 30’a varan oranlarda azaltmak elinizde… Konforlu ısınmak, kombi ve tesisatınızın ömrünü uzatmak ancak gerekli bakım ve temizlik işlemlerini yaptırmanızla mümkündür. Kimyasal ilaç ve özel makinalarımız vasıtası ile kombi ve tesisatınızı temizliyoruz.

Pas, kireç, çamurlaşma, tortu ve tıkanıklık sorunlarını ortadan kaldıran nötralize özel ilaçlar ile tesisatınızın bakımını yapıyoruz. Bu sayede kombinizin filtreleri de temizlenerek sisteminiz koruma altına alınmış oluyor. Unutmayınız! Bakımı ve temizliği yapılan kombi ve tesisatınız daha yüksek performans ve daha düşük yakıt tüketimi ile hem cebinizi hem sağlığınızı koruyacaktır.

İyi ısınamıyorsanız,
Radyatörleriniz beklediğiniz ısıyı vermiyorsa,
Radyatörlerin üstü ısınıp alt kısımları ısınmıyorsa,
Dereceyi yükselttiğiniz halde ısınamıyorsanız,
Isınmak için ödediğiniz yakıt masraflarınız arttıysa
Yıllarca kullandığınız tesisat ve radyatörlerinizde kimyasal yıkama yaptırmadıysanız.

Eşanjör, boru ve radyatörleriniz kireç tutmuş, katmanlar tıkanmış, yerden ısıtma sisteminizdeki plastik borularda aşırı çamurlaşma oluşmuştur.

Unutulmamalı ki 1 mm’lik kireç, kışır tabakası yaklaşık %7-8 oranında verimlilik kaybına neden olur. Kombi ve tesisatınızda, kullanım yılında, kullanılan suyun sertlik derecesine bağlı olarak sisteminizde oluşmuş kireç ve katmanlar sizin her ay yaklaşık %30’lara varabilecek oranlarda fazla fatura ödemenize neden olur.

Bu sorunlar neticesinde ısınma yetersizliği, yüksek enerji masrafları ve maliyet onarımlarının artması gibi istenilmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Sizinde kombinizde, doğalgaz tesisatınızda, kalorifer peteklerinizde tıkanma yada herhangi bir sorun varsa hemen bizi arayın, gerisini bize bırakın…

Telif Hakkı © 2019

Buraya Tıkla - WhatsApp'tan Mesaj Gönder!